Posuvné systémy

HS Portal

Posuvné dveře jsou skvělým řešením prostoru každého interiéru. Posuvné dveře totiž přináší nejen úsporu místa, ale navíc posuvné dveře prostor opticky zvětší. HS portály mají stejný design s ostatními okny a běžnými balkonovými dveřmi. Tyto prvky zaručují i stejnou tepelnou izolaci jako okna, jsou stejně utěsněna, liší se pouze kováním, které umožňuje posuv.

HS Portal

HS Portal SKY

HS Portal SKY posuvná okna s absolutní bezbariérovostí. Zvětšený dopad světla díky větší ploše skla. Zcela bezrámový HS Portal.

HS Portal SKY

Posuvné dveře s kováním Hautau

Dokonalé propojení interiéru s exteriérem

Dveře nezasahují do interiéru domu nebo bytu a opticky zvětšují místnost. Možnost zabezpečeného větrání. Komfortní manipulace s dveřmi díky kování Hautau.

Tyto dveře jsou skvělým pomocníkem pro ty, kteří zapomínají zavírat. Prakticky zavřou za Vás a to díky použití speciálního kování s vzduchovými písty. Tyto dveře skutečně zavírají samy.

Posuvné dveře s kováním Hautau

Posuvně sklopné dveře

Ušetří místo a prosvětlí interiér

Neztrácejte kontakt s přírodou a dopřejte si interiér plný světla a prostoru. Tyto dveře jsou ideální volbou do rodinných domů nebo bytů. Příjemná a jednoduchá manipulace s možností větrání na výklop, to jsou posuvně sklopné dveře.

Dveře se lehce ovládají masivní klikou, tzv. nuceným odskokem. Neotevírají se do místnosti, ale křídlo se odsouvá souběžně s rámem. Posuvně sklopné dveře můžeme označit za moderní řešení balkónových dveří, které jsou praktické a nezabírají nám cenné místo v interiéru.

Posuvně sklopné dveře

Naše realizace